Festiwal Piłki Nożnej AKS Górnik Niwka Sosnowiec

Już w najbliższą sobotę, 18 maja, na obiekcie przy ul. Orląt Lwowskich 70 odbędzie się Festiwal Piłki Nożnej. Zapowiada się dzień pełen sportowych emocji i rodzinnych atrakcji!

Startujemy o godz. 11.00!

11.00 – Camp rocznika 2012/2013

12.00 – Mecz Ligi Orlików: AKS Górnik Niwka – ZEW Kazimierz

13.30 – Camp rocznika 2010/2011

15.00 – Otwarty trening naborowy dla dzieci z rocznika 2014 i młodszych

15.45 – Zajęcia fitness dla rodziców i dzieci

16.00 – Wielki Mecz Rodziny AKS – Rodzice, Trenerzy i Zarząd Klubu

Oprócz gospodarzy, w imprezie udział wezmą zaproszone drużyny: Zagłębie Sosnowiec, CKS Czeladź, Unia Kosztowy, AP Bukowno, AP Bumerang, AP Champions Dąbrowa Górnicza, AP G.Mielcarskiego, FA Zabrze.

- Zapraszamy serdecznie w sobotę na AKS! Szykuje się prawdziwe święto futbolu w dziecięcym wydaniu! Na siedmiu boiskach rozegramy łącznie 45 spotkań! - mówi Miłosz Bujak, koordynator Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Zachęcamy także do udziału w bezpłatnych zajęciach naborowych dla wszystkich dzieci, które chcą dołączyć do Naszej Akademii i stać się częścią Rodziny AKS Górnik Niwka Sosnowiec!