Firma NIW-BUD sponsorem naszego klubu!

Firma NIW-BUD sponsorem naszego klubu!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sosnowiecka firma NIW-BUD została nowym sponsorem naszego klubu!

Rodzina AKS Górnik Niwka Sosnowiec powiększyła się o nowego sponsora. Została nim sosnowiecka firma NIW-BUD. - AKS to klub bliski mojemu sercu. Jestem z Niwki i cieszę się, że mogę mu pomóc zostając sponsorem - przekonuje Bartłomiej Błaszczyk, właściciel firmy NIW-BUD.

Firma NIW-BUD powstała w 2016 roku i świadczy szeroko pojęte usługi wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz obiektów oraz usługi spawalnicze. - Świadczymy również usługi w zakresie kompleksowego nadzoru BHP, organizujemy szkolenia, sporządzamy dokumentację BHP dostosowaną do potrzeb i profilu działalności zleceniodawcy. Doradzamy w rozwiązywaniu problemów i wątpliwości związanych z bezpieczną organizacją robót. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym oraz zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, co pozwala zapewnić naszym klientom kompleksową i profesjonalną usługę - wyjaśnia Bartłomiej Błaszczyk.

Witamy na pokładzie!

Chcesz wspierać nasz klub! To bardzo proste! Wystarczy, że dołączysz do Klubu 100!

Komentarze

Dodaj komentarz
  • z napisał
    Wielkie brawa!!! Dużych i wartościowych zamówień...

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości