Nasz najbliższy rywal: Drama Zbrosławice

W najbliższą sobotę, 18 maja, zagramy na wyjeździe z liderem rozgrywek - Dramą Zbrosławice. Czy zgarniemy pełną pulę?

W sobotę, 18 maja, niwczanie staną przed trudnym wyzwaniem i zmierzą się z Dramą Zbrosławice. Początek meczu o godz. 12.30.

Po 25. kolejkach, Drama Zbrosławice plasuje się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli i dziewięć punktów przewagi nad Górnikiem Wojkowice i Szczakowianką Jaworzno, które mają po 51 punktów. Na dorobek dotychczasowego lidera złożyło się 19 zwycięstw, 3 remisy i tyle samo porażek.

W ostatniej kolejce piłkarzy Dramy pokonali Tęczę Błędów 3:1. Z kolei sosnowiczanie urwali punkty Cyklonowi Rogoźnik (2:1).

Jesienią, w konfrontacji obu drużyn, lepsi byli gracze zielonej koniczynki, którzy wygrali 3:2. Na listę strzelców dla AKS-u wpisali się wtedy dwukrotnie Sebastian Majewski i Bartłomiej Chwalibogowski.

Jak będzie tym razem? Czy biało-zieloni zatrzymają lidera i przywiozą do Sosnowca trzy punkty? Tego dowiemy się w sobotę! Początek o godz. 12.30.

Harmonogram 26. kolejki katowickiej klasy okręgowej:

Odra Miasteczko Śląskie - Tęcza Błędów

Drama Zbrosławice - AKS Górnik Niwka Sosnowiec