Nasz najbliższy rywal: Sokół Orzech

W najbliższą sobotę, 23 marca, piłkarze zielonej koniczynki podejmować będą przed własną publicznością Sokół Orzech.

W najbliższą sobotę podopieczni Michała Chmielowskiego zagrają swój pierwszy ligowy mecz na własnym obiekcie. Do Sosnowca przyjedzie Sokół Orzech.

Po 16. kolejkach katowickiej klasy okręgowej Sokół Orzech - z dziesięcioma punktami - plasuje się na piętnastym miejscu. Na dorobek ten złożyły się trzy zwycięstwa, jeden remis i aż dwanaście porażek. Przed tygodniem nasz najbliższy rywal przegrał z Tęczą Błędów 0:2. Sosnowiczanie z kolei pokonali na wyjeździe Orzeł Miedary 2:1.

Przypomnijmy, że jesienią w konfrontacji obu zespołów lepsi byli biało-zieloni. Niwczanie, po dwóch bramkach Bartłomieja Chwalibogowskiego i trafieniach Mateusza Majchrzaka i Daniela Tukaja, wygrali 4:1.

Jak będzie tym razem? Początek meczu z Sokołem Orzech o godz. 15.300. Serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping!

Harmonogram 17. kolejki katowickiej klasy okręgowej:

Górnik Bobrowniki Śląskie - Odra Miasteczko Śląskie

Źródło Kromołów - Orzeł Miedary