Pierwsza kolejka w liczbach

Za nami pierwsza kolejka katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej. Sprawdźmy, jak wyglądało ona w liczbach.

Pierwsza kolejka katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej za nami. Przypomnijmy, że piłkarze zielonej koniczynki przegrali przed własną publicznością z Podlesianką Katowice 1:2. Zobaczmy kilka ciekawostek z tej kolejki.

37 - tyle bramek padło w pierwszej kolejce katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej

21 - tyle bramek strzelili gospodarze

16 - tyle bramek strzelili goście

2 - w tylu meczach gospodarze nie nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali