Plan przygotowań niwczan do nowego sezonu. Startujemy w poniedziałek

W poniedziałek, 15 lipca, AKS Górnik Niwka rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Sosnowiczanie będą trenować na swoim obiekcie. Podczas przygotowań rozegrają cztery sparingi.

Pierwszy trening naszej drużyny po urlopach odbędzie się w najbliższy poniedziałek (15 lipca). W trakcie przygotowań podopieczni Michała Chmielowskiego rozegrają cztery sparingi. Pierwszy z nich - z Unią Strzemieszyce - odbędzie się 17 lipca. Kolejne odpowiednio: 20 lipca (z Tęczą Błędów), 24 lipca (z Pogonią Imielin) i 3 sierpnia (ze Śląskiem Świętochłowice). Miejsca i godziny meczów będziemy podawać na bieżąco.

Liga wystartuje 10 sierpnia. W pierwszej kolejce będziemy podejmować u siebie Podlesiankę Katowice.

Plan przygotowań AKS Górnik Niwka Sosnowiec do nowego sezonu:

15 lipca - pierwszy trening

17 lipca - sparing z Unią Strzemieszyce

20 lipca - sparing z Tęczą Błędów

24 lipca - sparing z Pogonią Imielin

3 sierpnia - sparing ze Śląskiem Świętochłowice

10 sierpnia - start rozgrywek

Wkrótce będziemy też informować o pierwszych decyzjach kadrowych. Śledźcie nas na bieżąco!