Sportowy Weekend Rodzinny AKS

27-28 kwietnia, zawodnicy wraz z rodzicami z grupy Orliki udali się na weekend do Węgierskiej Górki. Na miejscu odbyli intensywny trening prowadzony przez Trenerów Patryka i Miłosza oraz rozegrali wspólny mecz rodzinny. Poza tym był czas na zabawę, wspólne grillowanie, dyskotekę a w niedzielny poranek przebieżkę po bulwarze nad rzeką Soła.

- To był udany wyjazd, grupa pokazała że fajnie bawi się na boisku jak i po zanim. Integracja to ważny czynnik budujący atmosferę w drużynie. Po uśmiechach dzieciaków i rodziców już wiemy że nie był to ostatni wspólny wyjazd i myślimy nad kolejnym - przekazał Trener Miłosz

A na sportowy weekend już w maju udadzą się grupy Żaki, Skrzaty i Koniczynki – tym razem gościć będziemy w Szczyrku!

#sportowarodzina #aks #historiazobowiazuje #sportslifestyle #welovefootball