Zwycięstwo seniorów na inaugurację rundy rewanżowej!

W spotkaniu 16 kolejki Ligi okręgowej „ZINA” gr. IV AKS Górnik Niwka pokonał na wyjeździe Orła Miedary 1:2.

Po zimowej przebudowie drużyny AKSu, wszyscy czekaliśmy na inaugurację sezonu w wykonaniu Koniczynek. Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem. Kolejne 45 minut to prawdziwy rollercoaster dla naszych kibiców, którzy jak zwykle dopingowali nasza drużynę na wyjeździe. Po bramce na 1:0 z dyskusyjnego rzutu karnego dla Miedar nas zespół dzięki trafieniu Stachowicza odrobił straty a w ostatnich minutach doliczonego czasu gry po bramce Tukaja przeważył szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Za tydzień na obiekcie AKSu zmierzymy się z zespołem Sokoła Orzech, który w tej kolejce uległ 0:2 Tęczy Błędów.