Nasz sobotni rywal: Orzeł Mokre

W meczu 5. kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej rywalem niwczan będzie Orzeł Mokre. Poznajmy naszego najbliższego przeciwnika.

W najbliższą sobotę, 31 sierpnia, podopieczni Michała Chmielowskiego po raz kolejny wybiegną na murawę i powalczą o ligowe punkty. Tym razem rywalem sosnowiczan będzie Orzeł Mokre.

Ludowy Klub Sportowy Orzeł Mokre został założony w 1922 roku. W poprzednim sezonie ekipa z Mikołowa występowała w drugiej grupie katowickiej ligi okręgowej i zakończyła sezon na ósmym miejscu. Na dorobek ten złożyło się 12 zwycięstw, 7 remisów i 11 porażek (43 punkty).

Jak dotąd Orzeł Mokre ma na swoim koncie same porażki (0:3 z Pogonią Imielin, 0:4 z Wawelem Wirek, 2:8 z Zagłębiem II Sosnowiec i 1:3 z Tęczą Błędów). We wszystkich meczach piłkarze z Mikołowa strzelili trzy bramki, tracąc przy tym 18.

Początek sobotniego meczu z drużyną Orzeł Mokre o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy i prosimy kibiców o głośny doping! #AKSgramyRAZEM

Harmonogram 5. kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej:

Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec

AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Orzeł Mokre