Pucharowe zwycięstwo niwczan

W meczu drugiej rundy Pucharu Polski Podokręgu Sosnowiec, piłkarze zielonej koniczynki pokonali SKS Łagiszę 4:2.

W środę, 18 września, podopieczni Michała Chmielowskiego zagrali mecz w ramach drugiej rundy Pucharu Polski Podokręgu Sosnowiec. Rywalem niwczan był zespół SKS Łagisza, który na co dzień rywalizuje w sosnowieckiej Patrick A-klasie.

Mecz zakończył się zwycięstwem sosnowiczan 4:2. Bramki dla AKS-u zdobyli: Kamil Majewski, Mateusz Skrzypek, Jakub Adamek i Mateusz Stachowicz. Warto dodać, że trener Chmielowski dał szansę gry zawodnikom, którzy w meczach o ligowe punkty spędzili mniej minut na boisku.

Przypomnijmy, że w sobotę, 21 września, gracze AKS-u podejmować będą przed własną publicznością Niwy Brudzowice. Początek spotkania o godz. 16.00.

#AKSgramyRAZEM