Udany turniej niweckich skrzatów

19 stycznia grupa skrzatów uczestniczyła w Turnieju Noworocznym organizowanym przez CKS Czeladź. Jak poradzili sobie młodzi niwczanie?

W sobotę, 19 stycznia, grupa skrzatów wraz z trenerami Patrykiem Korczem i Miłoszem Bujakiem wzięła udział w Turnieju Noworocznym, którego organizatorem był CKS Czeladź.

W imprezie udział wzięło kilkanaście zespołów - m.in. Zagłębie Sosnowiec, GKS Jastrzębie, Górnik Jaworzno, Sparta Katowice, Czarni Sosnowiec, Akademia Sportu Wojkowice, RKS Grodziec, FA Zawiercie, AKS Górnik Niwka Sosnowiec, MUKP Dąbrowa Górnicza, KS Mydlice oraz CKS Czeladź.

Młodzi niwczanie rozegrali spotkania z Górnikiem Jaworzno, Czarnymi Sosnowiec, CKS Czeladź, KS Mydlice oraz AP Wojkowice. - Dla większości naszych zawodników był to pierwszy turniej w życiu. Drużyna zebrała nowe doświadczenia i zanotowała wszystkie możliwe rozstrzygnięcia, czyli zwycięstwo, remis oraz porażkę. Nie brakowało dużo dobrej zabawy i uśmiechu na twarzach - przekazał Miłosz Bujak, koordynator Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Na koniec każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, a zawodnicy medale.