Nasz najbliższy rywal: Zagłębie II Sosnowiec

W meczu 7. kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej dojdzie do derbów stolicy Zagłębia Dąbrowskiego. AKS Górnik Niwka zmierzy się z Zagłębiem II Sosnowiec.

W najbliższą sobotę, 14 września, podopieczni Michała Chmielowskiego podejmować będą przed własną publicznością Zagłębie II Sosnowiec.

Po sześciu kolejkach nasz najbliższy przeciwnik z sześcioma punktami plasuje się na czternastym miejscu. Na dorobek ten złożyły się dwa zwycięstwa i cztery porażki. Dla porównania AKS zajmuje obecnie siódme miejsce.

W ostatniej kolejce gracze Łukasza Gajdy przegrali ze Szczakowianką Jaworzno 1:4. Jedyną bramkę dla ekipy z Kresowej strzelił Emil Kłosek. Z kolei niwczanie ulegli Tęczy Błędów 0:3.

Jak potoczą się losy tego spotkania? Kto zgarnie pełną pulę? A może oba zespoły podzielą się punktami? Tego dowiemy się w sobotę! Początek meczu o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy i prosimy kibiców o głośny doping! #AKSgramyRAZEM

Harmonogram 7. kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej:

Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre
MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin