Przekaż 1% podatku na rzecz Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec!

Każdy z nas ma teraz realną szansę wsparcia szkolenia młodych zawodników naszego klubu. Przekaż 1% podatku na rzecz Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec. To nic nie kosztuje!

Rozliczając się z rocznych dochodów z Urzędem Skarbowym wszyscy mamy możliwość przekazania 1% podatku z naszych dochodów na rzecz dowolnej organizacji pożytku publicznego nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

W tym roku nasz klub akcję „Przekaż 1% podatku na rzecz Akademii Piłkarskiej AKS Górnik Niwka Sosnowiec” prowadzi za pośrednictwem fundacji Sportowcy Dzieciom.

Jak przekazać 1% podatku? To bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE! Wymaga jedynie wpisania odpowiednich danych w swoim zeznaniu podatkowym.

Aby przekazać 1% podatku na rzecz Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-37):

1. W pozycji 123 (numer KRS) wpisać: 0000457030
  2. W pozycji 124 (wnioskowana kwota) wpisać: kwotę 1% wyliczonego podatku (1% kwoty z pozycji 113)
  3. W pozycji 125 (cel szczegółowy 1%) wpisać: Wspieram 1% podatku Akademię AKS-u (681)

UWAGA! Ważne, aby w pozycji 125 wpisać: Wspieram 1% podatku Akademię AKS-u (681). Jeżeli tego nie zrobimy, klub nie otrzyma środków.

Informujemy, że cały dochód z akcji „Przekaż 1% podatku na rzecz Akademii Piłkarskiej AKS Górnik Niwka Sosnowiec” przeznaczony będzie na cele działalności drużyn młodzieżowych Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Akademię można także wesprzeć poprzez przekazanie darowizny - kliknij TUTAJ. Przypominamy, że każdą darowiznę można odliczyć od podatku.

Pieniądze zebrane z przekazanych darowizn i 1% podatku nie trafią na konto klubu, ale do fundacji Sportowcy Dzieciom, która ze środków zgromadzonych na specjalnym subkoncie przekaże bezpośrednio na działalność naszej Akademii.

Gram razem z Akademią AKS Górnik Niwka Sosnowiec!