„Internet to nie wszystko, chodź na boisko!” Społeczną Akcją Roku!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz klub za akcję „Internet To nie wszystko, chodź na boisko!” został uhonorowany podczas tegorocznej Gali Dobrych Inicjatyw 2018.

22 marca w sosnowieckiej Muzie odbyła się Gala Dobrych Inicjatyw 2018, podczas której uhonorowano osoby, które na co dzień wpisują się w życie społeczności lokalnej Sosnowca.

W tym roku w pięciu kategoriach kapituła składająca się z przedstawicieli Urzędu Miejskiego, Sosnowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz przedstawiciela Rady Miejskiej wyróżniła nasz klub za ubiegłoroczną akcję „Internet to nie wszystko, chodź na boisko!”.

- Dziękujemy za wyróżnianie i zauważenie naszych działań propagujących aktywny tryb życia wśród najmłodszych mieszkańców. Dziękuję całej rodzinie AKS-u oraz rodzicom, bo ta nagroda to nasz wspólny sukces - powiedział Paweł Niedzwiedzki, prezes AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Zwycięzcy Gali Dobrych Inicjatyw 2018:

Wolontariusz Roku: Jakub Kopeć

Społeczna Akcja Roku: AKS Górnik Niwka Sosnowiec

Społeczny Animator Roku: Becia Jankowska

Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej: Auchan Sosnowiec

Szkoła Dobrych Inicjatyw: Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu