Kolejna wygrana niwczan

W piątkowym sparingu gracze Michała Chmielowskiego pokonali MKS Lędziny 3:0. To szóste zwycięstwo sosnowiczan w zimowym okresie przygotowawczym.

W piątek, 1 marca, piłkarze z Sosnowca rozegrali swój kolejny mecz kontrolny. Tym razem sparingpartnerem niwczan była drużyna z Lędzin. Mecz zakończył się zwycięstwem zielonej koniczynki 3:0. Na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Adam Baran oraz Mateusz Majchrzak.

Przypomnijmy, że do tej pory sosnowiczanie rozegrali siedem sparingów. Sześć z nich zakończyło się zwycięstwem (3:0 z Victorią 1918 Jaworzno, 3:1 z drugą drużyną Piasta Gliwice, 3:1 z RKS-em Grodziec, 2:1 z KP Błękitni Sarnów, 1:0 z Przemszą Okradzionów, 3:0 z MKS Lędziny) i jedno porażką (2:3 z Pogonią Imielin).

Kolejnym sparingpartnerem niwczan będą Niwy Brudzowice (9 marca).