Ostatni sparing na plus

W ostatnim sparingu podopieczni Michała Chmielowskiego pokonali na wyjeździe Niwy Brudzowice 2:1. Za tydzień wracamy do ligowych zmagań.

W sobotę, 9 marca, piłkarze zielonej koniczynki rozegrali ostatni sparing przed startem rundy wiosennej. Niwczanie, po bramkach Mateusza Stachowicza i Michała Hamerskiego, pokonali na wyjeździe Niwy Brudzowice 2:1.

Przypomnijmy, że biało-zieloni ciężko trenowali przed drugą częścią sezonu. W okresie przygotowawczym sosnowiczanie rozegrali osiem sparingów. Siedem z nich zakończyło się zwycięstwem (3:0 z Victorią 1918 Jaworzno, 3:1 z drugą drużyną Piasta Gliwice, 3:1 z RKS-em Grodziec, 2:1 z KP Błękitni Sarnów, 1:0 z Przemszą Okradzionów, 3:0 z MKS Lędziny, 2:1 z Niwami Brudzowice) i jedno porażką (2:3 z Pogonią Imielin).

Za tydzień (16 marca) niwczanie rozegrają pierwszy mecz o ligowe punkty. Gracze AKS-u zagrają na wyjeździe z Orłem Miedary.

W przyszłym tygodniu poinformujemy kibiców o wszystkich zmianach kadrowych i planach na rundę wiosenną.