Poznaliśmy sparingpartnerów niwczan

AKS Górnik Niwka Sosnowiec zimą rozegra osiem gier kontrolnych. Poznaliśmy już wszystkich sparingpartnerów.

7 stycznia piłkarze zielonej koniczynki wrócili do zajęć. Sosnowiczanie będą intensywnie trenować i przygotowywać się do rundy rewanżowej.

W ramach zimowych przygotować niwczanie rozegrają osiem sparingów. Trener Michał Chmielowskich wybrał wymagających sparingpartnerów.

Pierwszy mecz kontrolny zostanie rozegrany 18 stycznia. Do Sosnowca przyjedzie Victoria Jaworzno (wadowicka liga okręgowa). Następnie gracze AKS-u zagrają z rezerwami Piasta Gliwice (liga okręgowa - grupa Katowice II), RKS-em Grodziec (Haiz IV liga - grupa śląska I), Błękitnymi Sarnów (sosnowiecka Patrick A-klasa), MK Górnikiem Katowice (liga okręgowa - grupa Katowice I), Pogonią Imielin (klasa okręgowa - grupa Katowice I), Górnikiem Lędziny (liga okręgowa - grupa Katowice I) i na koniec z Niwami Brudzowice (sosnowiecka Patrick A-klasa).

Pierwszy mecz ligowy w tym roku sosnowiczanie rozegrają 16 marca - na wyjeździe z Orłem Miedary.

Plan sparingów AKS Górnik Niwka Sosnowiec:

18.01 - AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Victoria Jaworzno

26.01 - AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Piast II Gliwice

03.02 - AKS Górnik Niwka Sosnowiec - RKS Grodziec

08.02 - AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Błękitni Sarnów

15.02 - AKS Górnik Niwka Sosnowiec - MK Katowice

22.02 - AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Pogoń Imielin

01.03 - AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Górnik Lędziny

09.03 - AKS Górnik Niwka Sosnowiec - Niwy Brudzowice

UWAGA! Terminy sparingów oraz miejsca mogą jeszcze ulec zmianie. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.