Dołącz do Akademii AKS Górnik Niwka [NABÓR]

Trwa nabór do Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec. Szukamy dzieci do grupy z naszego rocznika. Przyjdź i rozwijaj swoje piłkarskie pasje.

Zajęcia w Akademii Piłkarskiej AKS Górnik Niwka Sosnowiec to niezapomniana przygoda, podnoszenie swoich umiejętności pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów oraz wpajanie zasad zdrowego trybu życia.

Obecnie w Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec trenuje prawie 150 młodych adeptów piłki nożnej. Stanowią oni osiem grup treningowych, począwszy od rocznika 2013 do juniorów z rocznika 2001 i młodsi. Sztab szkoleniowy liczy 12 trenerów, w tym dwóch odpowiedzialnych za przygotowanie motoryczne i sprawnościowe naszych podopiecznych.

- Zajęcia w Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec wyróżnia profesjonalne podejście trenerów, rodzinna atmosfera oraz świetna baza i zaplecze treningowe. Chcemy razem tworzyć jedną wielką sportową rodzinę i pracować na to, aby klub AKS Górnik Niwka i jego zawodnicy byli rozpoznawani w całym regionie - podkreśla Miłosz Bujak, koordynator Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Młodzi piłkarze reprezentują barwy naszego klubu w rozgrywkach na terenie całego województwa, biorąc udział w rozgrywkach organizowanych przez Okręgowy oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

Cały czas prowadzimy nabór do grup dla zawodników z rocznika: 2013 (maluchy), 2012-2013 (koniczynki), 2011-2012 (skrzaty), 2010-2011 (żaki), 2008-2009 (orliki), 2006-2007 (młodzik młodszy), 2003-2005 (trampkarz starszy) i 2001-2002 (junior młodszy).

Więcej informacji o naborze udzielają: dyrektor zarządzający klubu Tomasz Matysek (tel. 608 160 012) i koordynator Akademii Miłosz Bujak (tel. 512 911 153).