Zapraszamy na Halowy Turniej Orlików 2019

W najbliższą sobotę, 2 lutego, odbędzie się Halowy Turniej Orlików 2019 dla rocznika 2008/2009.

W sobotę, 2 lutego, na naszym obiekcie odbędzie się - organizowany przez nasz klub - Halowy Turniej Orlików 2019. Impreza skierowana jest dla chłopców i dziewczynek z rocznika 2008/2009.

- Celem naszego turnieju jest popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych oraz zacieśnianie współpracy między lokalnymi klubami sportowymi - powiedział Miłosz Bujak, koordynator Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Udział w turnieju zapowiedziały m.in. KS Mydlice, LKS Soła Łęki, AP Wojkowice i LKS Leśnik Kobiór. AKS, jako gospodarz, wystawi dwie drużyny. - Wszystkie drużyny rozegrają pięć spotkań w systemie każdy z każdym - wyjaśnia Bujak.

Początek wydarzenia o godz. 9.00. Całość potrwa do godz. 13.20. - Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania - zachęca Miłosz Bujak.