Mariusz Korepta najlepszym zawodnikiem 2018 roku

Najlepszym zawodnikiem AKS Górnik Niwka Sosnowiec w 2018 roku został Mariusz Korepta. Tak uważają kibice zielonej koniczynki.

Rok 2018 należał do Mariusza Korepty. Tak uważają kibice zielonej koniczynki, którzy głosowali w ankiecie na naszej nowej stronie internetowej. - Szczerze, to nie spodziewałem się, że to właśnie ja zostanę zwycięzcą. Kibicom oddającym na mnie głos bardzo dziękuję, bo to dzięki nim mam te wyróżnienie – powiedział nam Mariusz Korepta.

Mariusz Korepta też miał swój typ. Kto jego zdaniem był najlepszym zawodnikiem 2018 roku? - Dla mnie osobiście najlepszym zawodnikiem 2018 roku był Bartłomiej Chwalibogowski, który grał na równym poziomie zarówno w A-klasie, jak i w lidze okręgowej. Sprawił nam wszystkim wiele radości po pięknie strzelanych golach – dodał wychowanek naszego klubu.

Na wychowanka naszego klubu zagłosowało 27 proc. internautów. Na podium znaleźli się jeszcze Bartosz Jaworski (22 proc.) i Marcin Gajówka (17 proc.).