Nowa strona internetowa naszego klubu

Witamy serdecznie na nowej stronie internetowej AKS Górnik Niwka Sosnowiec. Od teraz będziemy tutaj będziemy się dzielić z Wami wszystkimi najważniejszymi informacjami z życia naszego klubu.

Z myślą o naszych kibicach uruchomiliśmy oficjalną stronę internetową naszego klubu. Od teraz wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania klubu, drużyny seniorów jak i prężnie rozwijającej się Akademii Piłkarskiej znajdziecie na gornikniwka.pl. - Do tej pory jedynym źródłem komunikacji był Facebook. Postanowiliśmy to zmienić i od teraz zapraszamy także na naszą nową stronę - wyjaśnia zarząd klubu.

- Przed nami jeszcze sporo pracy, ale mamy nadzieję, że przypadnie ona wszystkim do gustu i będzie licznie odwiedzana przez fanów zielonej koniczynki – dodają twórcy strony.

Sukcesywnie będziemy wypełniać naszą stronę treścią. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

gornikniwka.pl - wszystko o zielonej koniczynce