Remis niwczan w Kromołowie

W meczu drugiej kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej, AKS Górnik Niwka Sosnowiec zremisował na wyjeździe ze Źródłem Kromołów 1:1.

W sobotę, 17 sierpnia, podopieczni Michała Chmielowskiego udali się do Kromołowa, gdzie przyszło im zagrać ligowy mecz ze Źródłem.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia. Niwczanie już w 5. minucie, po trafieniu Mateusza Skrzypka, wyszli na prowadzenie. Niestety gospodarze w 91. minucie wyrównali. Bramkę na remis zdobył Bogdan Szadkowski.

W następnej kolejce sosnowiczanie podejmować będą u siebie Pogoń Imielin (24 sierpnia). Już teraz serdecznie zapraszamy!

LKS Źródło Kromołów - AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 - Mateusz Skrzypek (5.), 1:1 - Bogdan Szadkowski (91.)

AKS: Puczyński - Szabla, Czajkowski, Stok, Duda, Hepo (82. Gajówka), Olszowski (80. Stachowicz), Matysek (70. Marędowski), Sierczyński, Kachniarz (59. Majewski), Skrzypek.