Wspólny trening z Rafałem Pietrzakiem

Wspólny trening z Rafałem Pietrzakiem

W środę, 12 czerwca, na adeptów Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec czekała miła niespodzianka. Wspólny trening z reprezentantem Polski Rafałem Pietrzakiem.

W środę, 12 czerwca, odwiedził nas Rafał Pietrzak, który sprawił najmłodszym wychowankom zielonej koniczynki ogromną niespodziankę. - Cieszę się, że mogę tutaj dzisiaj z wami być. W tym klubie stawiałem swoje pierwsze kroki w piłce i wierzę, że w przyszłości będziecie spełniać swoje marzenia - mówił do młodych adeptów niweckiej Akademii.

Młodzi piłkarze mogli potrenować z reprezentantem Polski, a także porozmawiać z nim. Nie obyło się bez trudnych i dociekliwych pytań. Na koniec Rafał rozdawał autografy, a także radził, co robić, aby móc realizować swoje piłkarskie marzenia. - Przede wszystkim trzeba słuchać trenerów, nie załamywać się i cieszyć się z grania - mówił Rafał.

ZDJĘCIA Z TRENINGU DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE AKADEMII NA FACEBOOKU - TUTAJ 

Rafał Pietrzak swoją przygodę z piłką rozpoczął w AKS Górnik Niwka Sosnowiec. Następnie przeniósł się do Zagłębia Sosnowiec. Grał również m.in. w Górniku Zabrze, GKS-ie Katowice i Zagłębiu Lubin. Obecnie reprezentuje barwy Wisły Kraków. W 2010 roku zadebiutował w reprezentacji Polski do lat 19 w przegranym 0:2 meczu towarzyskim z Niemcami. W latach 2011-2013 występował w reprezentacji Polski do lat 20. W 2018 roku zagrał w kadrze Jerzego Brzęczka.

- Rafał swoją ciężką pracą udowodnił, że można realizować swoje marzenia z dzieciństwa. Wierzę, że nasi podopieczni pójdą tą samą drogą i w przyszłości także będziemy mogli ich podziwiać na najlepszych stadionach świata - powiedział Miłosz Bujak, koordynator Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Dziękujemy Rafałowi za wspólny trening i życzymy samych sukcesów w piłkarskiej karierze!

ZDJĘCIA Z TRENINGU DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE AKADEMII NA FACEBOOKU - TUTAJ

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości